İSTANBUL PLAKET 

Masa isimlği Masa isimlikleri Kristal Masa isimlikleri Madalya Kupa Plaket Yaka kartları imalatı ve satışı

Masa isimlikleri

Kristal Masa İsimlikleri

Kristal masa isimlikleri, ziyaretçilerin en çok dikkatini çeken ve masaların üzerinde ışıldayan masa isimliği türüdür. Mavi, siyah, füme, turkuaz ve beyaz renklerde üretilen kristal masa isimliği yazıları zeminle zıt şekilde seçilerek ilgi çekici görüntü elde edilir. Standart ölçüleri 6*20 cm, 10*20cm ve 12*30 cm olmakla birlikte özel ölçülerde kristal masa isimliği imalatı da yapılabilir.

Masa isimliği üzerine saat, şaha kalkmış at, kartal, Türk bayrağı, adalet tanrıçası gibi ekstra fonksiyonlar eklenebilir. Ayrıca isimlik üzerine konumlanan kalemlik ve ataç bölümleri kristal masa isimliği fiyatları kapsamındadır. Kristal cam hassas olduğundan ürünün kaliteli malzemeden üretilmesi ve sağlam bir şekilde monte edilmesi gerekir. Aksi halde kristal masa isimliği parçalara ayrılabilir ve hoş değildir. Kristal masa isimliği siparişi için İstanbul Plaket’i seçerek kaliteli ve garantili bir ürün elde edebilirsiniz.

Ahşap Masa İsimlikleri

Ahşap masa isimlikleri, maun ceviz, mdf, gold pleksi gibi hammaddelerden üretilen ve klasik duruşu ile ofislere ağırlık kazandıran geleneksel bir masa isimliğidir. Ahşap masa isimlikleri yüksek kalite ürünler arasındadır ve sıcak subliminasyon baskı uygulandığında deformelere karşı dayanıklıdır. Ahşap masa isimliği siparişi verilirken tek kalemlik, çift kalemlik, dünya küresi Adalet Tanrıçası, Atatürk portresi gibi farklı tasarımlar arasından seçim yapılarak masa isimliği kişiye özel hale getirilebilir. Ayrıca ahşap masa isimliği imalatı esnasında özellikle kalemlik, saat gibi aksesuarlar için metal, çini ve kristal malzeme seçilerek enfes bir uyum yakalanır. Ahşap masa isimliği fiyatları oldukça makuldür ve ofis hediyeleri için oldukça ideal bir seçenektir.

 

İstanbul Plaket  Kuruluşudur.

Marka Patentli İstanbul Plaket Firması ve eticaret firmamız 19 Yıldır Hizmet vermekte Plaket hediye sektöründe kurumsal plaket ve kurumsal hediye ürün hazırlamaktadır. Begenilmeyen Kargo tarafından Kırılan Ürünler Tekrar hazırlanarak kargo ücreti olmadan tekrar yollanmakta müşterilerimizi kesinlikle mağdur Etmemekteyiz. Amacımız en iyi hizmeti sunmak keyifli bir alışveriş sağlamaktır.

 

İstanbulplaket.com  İstanbul Plaket  Kuruluşu olarak 2002 yılından bu yana 3d Kristal Foto,3d kristal küp,Lazer Markalama,plaket,kristal plaket,kupa,madalya ve madolyon imalatı diger ürünlerde sektöründe siz saygıdeğer müşterilerimize hak ettikleri kaliteyi en uygun fiyata sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ürün yelpazisini her geçen gün arttıran Özkal Reklam, plaket sektöründe müşterilerinden aldığı destekle kaliteyi arayanların buluşma noktası olmaya devam edecek! Amacımız Ülkemizi Plaket sektöründe ithalat yapılan ürünleri azaltmak ve Yerli Ürün üretmektir.